• Telefon
  0312 256 05 06
 • E-posta
  info@nazimeozlem.com
 • Adres
  Kardelen, 2078. Sk. 5/D D:BLOK, 06900

Elif Ece Ertürk

24-saat

Telefon

0312 256 05 06
posta

Sosyal nick

@nazimeozlemegitim

Elif Ece Ertürk

Ben Felsefe Grubu Öğretmeni Elif Ece ERTÜRK. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi mezunuyum.

Meslek hayatımda güncel eğitim metotları ile konuları günlük hayattan ilham alarak ve eğlenceli kılarak anlatma gayesinde olan, hayata hazırladığımız çocuklarımıza eleştirel düşünmeyi aşılamaya çalışan bir öğretmenim.

İlk çağlardan bu yana pek çok bilimin doğmasına öncülük eden felsefe disiplininin, diğer bilim dallarıyla bir bütün olduğunu, Platon’un dahi 3000 yıl önce “Geometri bilmeyen giremez!” sözüyle bunu anlattığını, Atatürk’ün “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.” ilkesine dayanarak öğrencilerime aktarmak en büyük amacımdır.

Descartes’in dediği gibi “Düşünüyorum, öyleyse varım!” diyebilen, ürettikleri yaratıcı fikirleriyle var olan bireyler yetiştirmek gayesiyle mesleğimi yapmaktayım. Felsefe daima yolda olmaktır, bu yolda öğrencilerimin yanındayım.

Kişisel Beceriler

Öğretim
100%
Speaking
80%
İletişim Becerisi
85%
Sınıf Hakimiyeti
90%

Mezuniyet ve dereceler

 • Doğum T.
  1996-12-02
 • Eğitim
  Felsefe Grubu
 • Deneyim
  4 Yıl

Geleceğe dair endişeleri olmayan, kendine güvenen, mesleğine hakim, ülkesine ve dünyaya faydalı bireyler kazandırmayı amaçlıyoruz..

Yaparak ve yaşayarak öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, yaratıcı ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmekten gurur duyuyoruz!