• Telefon
  0312 256 05 06
 • E-posta
  info@nazimeozlem.com
 • Adres
  Kardelen, 2078. Sk. 5/D D:BLOK, 06900

Gizem Akar

24-saat

Telefon

0312 256 05 06
posta

Email

info@nazimeozlem.com
posta

Sosyal nick

@nazimeozlemegitim

Gizem Akar 

Ben okulumuzun Tarih Öğretmeni Gizem AKAR. Kırıkkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunuyum. Formasyon eğitimimi Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde tamamladım.

Meslek hayatımda 5. yılım. Okuyan, araştıran geçmiş ile günümüz arasında mukayese yapmayı seven bir öğretmenim. Öğrencilerimize de eğitim hayatlarında okumayı ve özellikle araştırmayı sevdirmeye, Türk ve dünya tarihini eğlenerek öğretmeye çalışıyorum.

Bu sebeple de özellikle Mustafa Kemal’in “Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.” sözünü temel alarak çocuklarımıza geçmişi anlayarak öğretmeyi, milli değer yargılarıyla vatan-millet sevgisini kavramalarına yardımcı oluyoruz.

Tek ümidimiz gençlik olan çocuklarımızın gelecekleri için bu toprakları daha ileriye taşıma yolunda bu gücü ve enerjiyi kendilerinde bulmalarının sırrını veriyoruz.

Kişisel Beceriler

Öğretim
100%
Speaking
80%
İletişim Becerisi
85%
Sınıf Hakimiyeti
90%

Mezuniyet ve dereceler

 • Doğum T.
  1996-09-10
 • Eğitim
  Tarih
 • Deneyim
  5 Yıl

Geleceğe dair endişeleri olmayan, kendine güvenen, mesleğine hakim, ülkesine ve dünyaya faydalı bireyler kazandırmayı amaçlıyoruz..

Yaparak ve yaşayarak öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, yaratıcı ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmekten gurur duyuyoruz!